En Güzel Doğum Günü Pasta Tarifleri ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

Belki çocuklarınızın, belki eşinizin, belki de dostlarınızın doğum günü kutlaması için özel bir pasta hazırlamak istiyor ve bunun için de hem görüntüsü hem de lezzeti ile akıllarda kalacak türde doğum günü pastası tarifleri arıyorsanız en doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz! 

Çünkü Pakmaya Mutfağın Yıldızı olarak kendi ellerinizle yapabileceğiniz ve doğum günü sahibinin beğenisini kazanacak 7 farklı doğum günü pastası tarifi sıraladık. 

Gösterişli ve Lezzetli Doğum Günü Pasta Tarifleri

Bir insanın hayatındaki en özel anlardan biri olan doğum günlerine özel yapabileceğiniz doğum günü pasta tarifleri listemizdeki her bir pasta, konsepti ve içeriğinin yanı sıra sizin emeğiniz ile birlikte sevdikleriniz için en mükemmel doğum günü hediyesi olacak! Üstelik listemizde her damak zevkine hitap eden bir doğum günü pastası bulabilmeniz mümkün. 

İşte önce gösterişli görüntüsü ve sonra da damakları şenlendirecek lezzetiyle doğum günü çocuklarını mutlu etme garantili yaş pasta tarifleri...

Rakamlı Doğum Günü Pastası Tarifi

Doğum günü sahibinin yeni yaşına özel hazırlayacağınız bu pasta, fotoğrafta da gördüğünüz gibi rakam detayı ile ön plana çıkıyor. Doğum günü pastası tarifleri listemizin en dikkat çeken tariflerinden biri olan rakamlı doğum günü pastasını mükemmel kabarıklıkta ve formda hazırlamak ise Pakmaya Kakaolu Mayalı Kek Harcı ile çok kolay! Rakamlı doğum günü pastası tarifinin tüm aşamalarını öğrenmek için buraya tıklamanız yeterli.

Kız Çocuğu Doğum Günü Pastası Tarifi

Kız çocuklarının tozpembe hayallerini yansıtırken zarif görüntüsüyle doğum günü kutlamasının yıldızı olacak bu pastayı farklı kılan detaylar bunlarla sınırlı değil. Yaş pastanın üzerini süsleyen ve Pakmaya Vanilyalı Cupcake Seti ile pratik bir şekilde hazırlanan leziz mi leziz cupcake’ler de kız çocukları için mükemmel bir seçim olan bu doğum günü pastasını kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

İzci Konseptli Erkek Çocuğu Doğum Günü Pastası Tarifi

Kız çocukları için doğum günü pastası tarifi olur da erkek çocukları için olmaz mı? Doğum günü pastası tarifleri listemizde onlara özel sıraladığımız konsept pasta tarifinin herkesin beğenisini toplayacağından eminiz. İzci konseptli görüntüsünün yanı sıra ara katmanlardaki sürpriz Pakmaya Sütlü Parça Çikolata lezzetiyle de doğum günü çocuğundan tam puan alacak erkek çocuğu doğum günü pastası tarifi için buraya tıklayabilirsiniz.

Çilekli Doğum Günü Pastası Tarifi

Meyveli pasta sevenlerin doğum günlerine renk katacak çilekli doğum günü pasta tarifi, çilek ve armut dilimleri ile yapılan süslemeler sayesinde dikkat çekici bir görünüm kazanıyor. Bunlara ek olarak, Pakmaya Bitter Parça Çikolata ile ara katmanlarda çikolata lezzeti de sunan çilekli doğum günü pastası, bir doğum günü pastasından beklenen her şeyi fazlasıyla sunuyor.

Çok Çikolatalı Pasta Tarifi

Doğum günlerinin en gözde yaş pasta çeşitlerinden çikolatalı pastaya yeni bir boyut kazandıran bu pasta, bol çikolatalı formuyla çikolatasever doğum günü çocuklarının favorisi olacak! Özellikle üzerindeki Pakmaya Bitter Çikolata Kaplı Boncuk ile yapılan pasta dekorasyonu ve pasta tabanını süsleyen Pakmaya Bitter Vermisel Pasta Süsü, çok çikolatalı pasta tarifinin mükemmel görünmesini sağlıyor. Çok çikolatalı pasta yapımına dair her şeyi öğrenmek için tıklayın!

Karamelli Pasta Tarifi

Pakmaya Karamelli Puding sayesinde karamel lezzeti ile dolup taşan bu doğum günü pastası, zarif görüntüsünü ise Pakmaya Beyaz Çikolata kaplı Sedef Renkli Boncuk ile yapılan dekoratif süslemesine borçlu. Hem sadeliği hem de ihtişamı beraber sunan karamelli pasta tarifinin yapım aşamalarını görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ahududulu ve Çilekli Pasta Tarifi

Ahududulu ve çilekli lezzetine karamelize limon dilimlerinin de dahil olduğu bu doğum günü pastası, yaz mevsimine denk gelen doğum günü kutlamalarının keyfini ikiye katlayacak! Meyvelerin yanı sıra Pakmaya Renkli Vermisel Pasta Süsü sayesinde doğum günü pasta tarifleri listemizin en renkli simalarından biri haline gelen ahududulu ve çilekli pasta tarifinin detayları ise burada!