Minik Eller Mutfakta! Çocuğunuzla Yapabileceğiniz Kek Tarifleri

Çocuğunuzla hem keyifli zaman geçirmek, hem sorumluluk bilincini geliştirmek, hem de onu mutlu edecek lezzetlere imza atmak için mutfağa onunla birlikte girmeye ne dersiniz? Üstelik Pakmaya’nın Mayalı Kek Harçları sayesinde her seferinde mükemmel kabaran ve tadıyla herkesin beğenisini kazanan tarifler ortaya çıkarabilirsiniz.

İşte hem çocuklarınızı hem de sizi mutfağın yıldızı haline getirecek birbirinden özel kek tarifleri...

Renkli Minik Kekler

Kalpli formu, farklı içeriği, renkli süslemesi ve lezzeti ile mutfakta çocuğunuzla birlikte harikalar yaratmanızı sağlayacak renkli minik kekler, yavrunuza olan sevginizle şekillenecek! 

Hem de Pakmaya Mayalı Kek Harcı Sade ile ideal kabarıklığa ulaşan minik kekleri yapması da oldukça pratik! En az çocuğunuzun hayal gücü kadar renkli minik kekler tarifi için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri ise buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Çilek Pudingli Süt Dilimi

Yediden yetmişe herkesin favorisi olmaya aday Çilek Pudingli Süt Dilimi tarifi, hem çocuğunuz hem de sizin için mükemmel bir atıştırmalık olacak! Pakmaya Mayalı Kek Harcı Kakaolu ise bu benzersiz tarifi yaparken kıvamından ve lezzetinden her zaman emin olmanızı sağlayacak. 

Vanilyalı Puding Soslu Fındıklı Kek

Eğlenceli görünümüyle çocuğunuzun en sevdiği lezzetlerden biri olacağını düşündüğümüz Vanilyalı Puding Soslu Fındıklı Kek, damakları bayram ettiren tadı ve mükemmel yapısıyla sizi de etkisi altına alacak! Kabarıklığını Pakmaya Mayalı Kek Harcı Sade’den, adını ise Pakmaya Vanilyalı Puding lezzetinden alan Vanilyalı Puding Soslu Fındıklı Kek’in nasıl yapıldığını öğrenmek için tıklayın!

Muzlu ve Çikolata Soslu Kek

 

Şimdiki tarifimiz ise çikolatadan vazgeçemeyen çocuklar ve büyükler için geliyor: Muzlu ve Çikolata Soslu Kek! Tüm aileyi çikolata lezzetine doyuracak bu tarif için ihtiyacınız olan başlıca malzemeler, Pakmaya Mayalı Kek Harcı Kakaolu, muz ve elbette Pakmaya Bitter Çikolatalı Sos şeklinde özetleyebiliriz. Muzlu ve Çikolata Soslu Kek için gereken tüm malzemeleri ise buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Çakıl Çikolatalı Kek


Önce görüntüsüyle, ardından lezzetiyle akılları baştan alacak Çakıl Çikolatalı Kek de yine çikolata severleri mutluluktan havaya uçuracak tariflerden. Pakmaya Mayalı Kek Harcı Sade hem çok kabarık hem de yumuşacık bir kek elde etmenizi sağlayacak. 


Pakmaya Pasta Süsü Çakıl Çikolata ise Pakmaya Bitter Pul Çikolata ile lezzetini ikiye katlayacağınız kekinizi karşı konulamaz hale getirecek. Çakıl Çikolatalı Kek tarifinin tüm detayları için buraya tıklayın!