Çikolata Aşıklarına Özel 5 Farklı Çikolatalı Pasta Tarifi 

Çikolata aşıklarını buraya alalım! Bol çikolatalı, tam kıvamında denenmiş tarifleri içeren listemizi sizin için hazırladık. 

Çok Çikolatalı Pasta 

çok çikolatalı pasta

Farklı lezzet katmanlarındaki çikolata kullanımı sayesinde her lokmada yeni bir lezzet şöleni sunan bu pasta tarifi her açıdan beğeninizi kazanacak. Bitter Vermisel Pasta Süsü, Pakmaya Kakaolu Pasta Jeli, Pakmaya Çikolatalı Pasta Kreması ve bir pastanın olmazsa olmazı olan pandispanya unu ile hoş lezzet geçişleri elde edeceğiniz bu tarif çikolata aşıklarının özel olarak beğenisini kazanacak. Çok Çikolatalı pasta tarifi için buraya tıklayın.

Çikolatalı Çilekli Baton Pasta

çilekli baton pasta

Çikolata ve çileğin muhteşem lezzet uyumunu ön plana çıkaran bu tarif şık görüntüsü ile de beğeninizi kazanacak. Pakmaya Pandispanya Unu ile kusursuz bir pandispanya hazırlayabileceğiniz bu tarifte, her katmanda çikolata tadını en yoğun şekilde sunmak için tercih edilen Pakmaya Sütlü Parça Çikolata ve Pakmaya Bitter Pul Çikolata bu pastanın çikolatasever için vazgeçilmez olmasında etkili oluyor. Baton pasta görüntüsü sayesinde farklı şekillerde sunumlar hazırlayabileceğiniz bu pastayı özel günleriniz, kutlamalarınız ve 5 çayı için gelen misafirleriniz için yapabilirsiniz. Çikolatalı Çilekli Baton Pasta tarifi için buraya tıklayın.

Çikolatalı Tartolet

çikolatalı tartolet

Mini mini çikolatalı tartoletler hazırlamaya ne dersiniz?  Pakmaya Kakaolu Pasta Jeli ve Çikolatalı Portakallı Puding ile lezzetlenen bu mini pastalara misafirleriniz bayılayacak! Tartoletin üzerini bakır boncuklarla süsleyerek lezzetinin yanında harika bir görsel şölen de sunabilirsiniz. Mini Çikolatalı Tartolet tarifi için buraya tıklayın.

Çikolata Dolu Kozalak Pasta

çikolatalı kozalak pasta

Farklı bir tarif denemek isteyenleri buraya alalım. Hem görüntüsü hem de lezzetiyle iltifatlar alacağınız bu pasta tarifini mutlaka denemelisiniz. Pakmaya Kakaolu Pasta Jeli ve Pandispanya Unu ile mükemmel bir kıvam elde edeceğiniz tarife buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Brownie Pasta

brownie pasta

Çikolata severler için hem görüntüsü hem de içeriği ile iştah kabartacak Brownie Pasta sevdikleriniz için dilediğiniz zaman hazırlayabileceğiniz özel bir tarif. Pakmaya Pandispanya unu ile hazırlayacağınız yumuşacık pandispanya ile enfes Pakmaya Çikolatalı Pasta Kreması bir araya geldiğinde ortaya çıkan lezzete bayılacaksınız. Brownie keki dokusu ve leziz kreması ile çikolatasever aklını başından alacak bu leziz pasta, aynı zamanda süslemesinde kullanılan Pakmaya Sade Pasta Jeli ile ışıltılı ve zarif bir görünüme sahip oluyor. Brownie Pasta tarifi için buraya tıklayın

Daha fazla tarif için Pasta Tarifleri kategorimizi buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.