Aktivite Zamanı! Çocuklarla Yapabileceğiniz 6 Farklı Pudingli Tarif

Okulları tatil olan çocuklarınızla hem eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacak hem de yeteneklerini geliştirmelerine zemin hazırlayacak bir fikrimiz var: Birlikte mutfağa girmek! Merak etmeyin, hangi tarifleri çocuğunuzla yapabileceğinizi düşünmek için zaman kaybetmeyin diye biz sizin için en güzel pudingli tariflerimizi bir araya getirdik bile.

Çocukların her çeşidine bayıldığı pudingin başrolde olduğu bu tarifleri denerken siz de çocuklarınızla birlikte adeta çocukluk yıllarınıza döneceksiniz. Şimdiden bir çocuk gibi heyecanlanmaya başladıysanız, o halde eğlenceli formu ve lezzetiyle göz dolduran 6 farklı pudingli tarifi tek tek incelemeye başlayabiliriz.

1. Eğlenceli Puding


Lezzetinden önce eğlenceli görüntüsüyle çocukları cezbedeceğini düşündüğümüz bu tarifin ana malzemesi, birbirine çok yakışan iki lezzet, çikolata ve portakalı birlikte sunan Pakmaya Çikolatalı Portakallı Puding. 

Puding üzerindeki yenebilir eğlenceli karakteri hazırlamak için ise kedidili bisküvisine ihtiyacınız olacağını söyleyebiliriz. Yaparken çocuğunuzla keyifli dakikalar geçireceğinizden emin olduğumuz eğlenceli puding tarifinin tüm aşamalarını ise burada bulabilirsiniz.

2. Pudingli Cakepops


Tüm ailenin seveceği pudingli cakepops tarifinin biraz fazla aşamadan oluştuğunu belirtmemiz gerekiyor. Fakat denedikten sonra ortaya çıkan sonucun çocuklarınızın gözlerinde mutluluk parıltısı yaratacağını düşünüyoruz. Puding kaplaması ile damakları şenlendirecek pudingli cakepops tarifine dair tüm detaylar için tıklayın!

3. Bisküvili ve Güllü Pudingli Kolay Pasta


Sırada, size yeniden çocukluğunuzu yaşatacak bir tarifimiz var: Bisküvili ve Güllü Pudingli Kolay Pasta. Çocuklarınızla pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu pastanın süslemesi için ihtiyacınız olacak başlıca malzemeler ise tel kadayıf ve muz. Çocuklarla birlikte kısa sürede yapabileceğiniz Bisküvili ve Güllü Pudingli Kolay Pasta tarifi için gereken tüm malzemeleri ise buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

4. Saksıda Çikolatalı ve Naneli Puding


Son dönemlerin en popüler tariflerinden saksıda çikolatalı ve naneli puding de çocuklarınızla yapabileceğiniz keyifli tatlılardan biri olarak değerlendirilebilir. Üstelik ilgi çekici görüntüsüyle saksıda çikolatalı ve naneli puding tarifi sayesinde çocuklarınızın hayal gücünü geliştirmelerini de teşvik etme fırsatı bulabilirsiniz.

5. Çikolata Soslu İncirli Puding Kek


Pratik yapım aşamaları ile çikolata soslu incirli puding keki yapmak çocuk oyuncağı! Pakmaya İncirli Puding sayesinde taze incir kokularının mutfağı saracağı bu kek tarifi, çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz en ideal lezzetlerden. Üzerindeki meyve ve Antep fıstığı süslemesi ile gayet profesyonel bir görünüm kazanan çikolata soslu incirli puding kek tarifinin tüm detayları ise burada!

6. Pudingli ve Bisküvili Pasta


Çocukların en sevdiği tatları bir arada bulabileceği pudingli ve bisküvili pasta, mutfakta çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz eğlenceli dakikaları enfes bir lezzete dönüştürecek! Tüm ailenin zevkle yiyeceği pudingli ve bisküvili pasta için gereken malzemeleri ve tarif detaylarını ise buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.