Çay Keyfinizi Tamamlayacak Meyveli Pasta Tarifleri

Mevsimin taze ve tatlı meyvelerini tüketmenin en keyifli yolunun hem görünümü hem de lezzetiyle büyüleyen meyveli pastalar olduğu konusunda zannediyoruz ki hepimiz hemfikiriz. Zaten en koyu sohbetlere demli bir çayın eşlik ettiği saatlerde lezzetli mi lezzetli bir dilim meyveli pastaya kim hayır diyebilir ki? 

Bu yüzden biz de doyumsuz tatların yaratıcısı Pakmaya Mutfağın Yıldızı olarak pasta tutkunları için rengarenk meyvelerle hazırlayıp misafirlerinizi şaşırtabilecekleri nefis meyveli pasta tariflerini bir araya getiriyoruz. 

Sizler için sıraladığımız pasta tariflerini deneyerek çay saatlerinde sevdiklerinize tatlı sürprizler yapabilir, mükemmel lezzetlere imza atarak mutfakta harikalar yaratabilirsiniz! 

Üzeri Akışkan İçi Lezzetli: Vişneli ve Kakaolu Mini Pasta 

Vişne ve kakaonun birbirine ne kadar çok yakıştığının en lezzetli kanıtı olan bu pastaya misafirlerinizin de sizin de bayılacağınıza eminiz!                                                                                             

Çat kapı gelen misafirlerin kalbini kazanmak için son derece pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz vişneli ve kakaolu mini pastanın içerisine ceviz içi katarak ona eşsiz bir lezzet kazandırabilirsiniz. Üzerine Pakmaya Pul Çikolata ve Pakmaya ŞefKrema ekleyerek akışkan bir görünüm elde edebilir, minik ahududular ve taze nane yaprakları ile süsleyebilirsiniz. 
Pandispanyasını Pakmaya Pandispanya Un ve Pakmaya Kakao ile pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz vişneli ve kakaolu mini pastanın ara katmanlarında ise Pakmaya Frambuazlı Pasta Jeli kullanarak bir lezzet şöleni ortaya koyabilirsiniz. 

Meyvenin En Lezzetli Hali: Ahududulu ve Çilekli Pasta 

Taze ahududu ve çileğin kendine has lezzeti ile hayat verdiği ahududulu ve çilekli pasta çay sohbetlerinizin baş tacı olacak. 
Ara katmanlarında ve üzerinde kullanacağınız Pakmaya Vanilyalı Pasta Kreması’nın yoğun bir tat sunduğu ahududulu ve çilekli pastaya bu eşsiz lezzet serüveninde Renkli Vermisel Pakmaya Pasta Süsü eşlik ediyor.
Pakmaya Pandispanya Un ile pandispanyasını kusursuz bir şekilde hazırlayabileceğiniz ahududulu ve çilekli pastanın yapım aşamalarına ise buraya tıklayarak ulaşmanız mümkün. 

Frambuaz Tutkunları İçin: Frambuaz Kremalı Pasta 

Lezzetiyle çay keyfini ikiye katlayacak olan bir diğer meyveli pasta tarifi ise frambuaz kremalı pasta. Görünümüne hayran bırakmasının yanı sıra lezzetiyle her bir lokmada aklınızı başınızdan alacak frambuazlı kremalı pasta, mükemmel tadını ise elbette Pakmaya Pandispanya Un, Pakmaya Kakao, Pakmaya Sade Krem Şanti ve Pakmaya Frambuazlı Pasta Jeli’ne borçlu. 
Tadına doyum olmayan frambuaz kremalı pasta tarifi için ihtiyacınız olan malzemeleri ve tarifin yapım aşamalarını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. 

Her Lokmada Lezzet Şöleni: Meyveli Zürafa Rulo Pasta 

Naked cake ya da diğer ismiyle kaplamasız pasta çeşitlerinin ustalıkla yorumlanmış hali olan meyveli zürafa rulo pasta yalnızca lezzetiyle değil görünümüyle de dikkat çekiyor. 
Yumuşacık dokusunu Pakmaya Pandispanya Un ile elde edebileceğiniz meyveli zürafa rulo pastayı böylece kolayca rulo forma getirebilirsiniz. Her diliminde mutluluk aşılayan meyveli zürafa rulo pastanın içine ise Pakmaya Çikolatalı Krem Şanti, Pakmaya Bitter Parça Çikolata, çilek ve muz dilimleri ilave ederek eşsiz bir lezzet yaratabilir, çay sofralarını onunla süsleyebilirsiniz. 

Meyveli zürafa rulo pasta tarifinin yapım aşamalarına buraya tıkladıktan sonra ulaşabilirsiniz.