Her Tarife Yakışan, Lezzetiyle Kalpleri Kazanan Pakmaya Çikolatalar

Çikolatayı çok seviyor, hatta günün hangi saati olursa olsun karşı koyamıyor musunuz? Tatlı tariflerini onsuz düşünemiyor, çikolata içermeyen lezzetleri biraz eksik mi buluyorsunuz? Mutfaktaki en büyük yardımcınız Pakmaya olarak sizi çok iyi anlıyor ve istediğiniz her tarifi mükemmel hale getirmek için kullanabileceğiniz hem fonksiyonel hem de leziz mi leziz çikolata çeşitleri geliştiriyoruz!

İşte her tarife özel, çikolata lezzetine yepyeni boyutlar kazandıran 10 farklı Pakmaya çikolata ürünü...

1. Yumuşacık Süt Lezzeti ile Çikolatanın Birlikteliği: Pakmaya Sütlü Pul Çikolata

Pakmaya Sütlü Pul Çikolata

 
Sütlü çikolata lezzetini pul formunda sunduğumuz Pakmaya Sütlü Pul Çikolata, parçalamaya veya kırmaya ihtiyaç duymadan benmari usulü kolaylıkla eritilebiliyor. Bu yönüyle özellikle ganaj ve fondü yapımı için harika bir seçenek olan Pakmaya Sütlü Pul Çikolata’yı dilerseniz farklı tariflerde de değerlendirebilirsiniz. Hatta isterseniz pul formundaki çikolataları eritmeden mis kokulu bir kahvenin yanında da tüketebilirsiniz!

2. Yoğun Çikolata Hazzı İçin Pakmaya Bitter Pul Çikolata

 Pakmaya Bitter Pul Çikolata


Tariflere bitterin o yoğun kakaolu tadını kazandırmak için ise işlenmemiş saf çikolatanın pul formunda sunulduğu Pakmaya Bitter Pul Çikolata’dan yararlanabilirsiniz. Yine benmari usulüyle eriterek tariflerinize pratik bir şekilde ilave edebileceğiniz bitter pul çikolatayı, hiç eritmeden pul formunda da tüketebilir ve tadına doyum olmayan bitter çikolata lezzetinin hazzına varabilirsiniz.

Pakmaya Bitter Pul Çikolata ile hazırlanan ve çikolata lezzetine doyuran bol çikolatalı kurabiye tarifi için tıklayın!

3. Beyazın En Güzel Hali: Pakmaya Beyaz Pul Çikolata

Pakmaya Beyaz Pul Çikolata

 
Pul formunda sunduğumuz bir diğer ürünümüz olan Pakmaya Beyaz Pul Çikolata, beyaz çikolata severlerin damaklarını şenlendirmek için geliyor! Kek veya pasta dekorasyonu için kırmaya ya da parçalamaya gerek duymadan yalnızca benmari usulü eriterek kullanabileceğiniz beyaz pul çikolatayı diğer tatlı tariflerine yoğun beyaz çikolata lezzeti katmak için de kullanabilirsiniz. 

Pakmaya Beyaz Pul Çikolata ile lezzetine lezzet katabileceğiniz beyaz çikolatalı ve kuru meyveli kakaolu kek tarifi için tıklayın!

4. Tek Parçada İki Lezzet: Çift Renkli Damla Çikolata

Pakmaya Çift Renkli Damla Çikolata

 
En klasik tarifleri bile farklı bir boyuta taşıyacak Pakmaya Çift Renkli Damla Çikolata ile sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Hem beyaz hem de bitter çikolata lezzetini buluşturan, üstelik dekoratif görüntüsüyle herkesi kendine hayran bırakan Pakmaya Çift Renkli Damla Çikolata’yı ister tatlı tariflerinizin içinde isterseniz de süslemesinde kullanabilirsiniz. 

Pakmaya Çift Renkli Damla Çikolata ile süslenen ve karşı konulamaz hale gelen çikolata kaplı mini baton kekler için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Tariflere Eşsiz Süt Lezzeti Kazandıran Pakmaya Sütlü Parça Çikolata

Pakmaya Sütlü Parça Çikolata

 
Kurabiye, kek, pasta ve diğer tatlı tariflerinin içine gizlenecek ve ilk lokmada enfes sütlü çikolata lezzetini ortaya çıkaracak Pakmaya Sütlü Parça Çikolata, ısıya dayanıklı formu ile tarif içerisinde kaybolmadan bütünlüğünü korur. Diğer yandan tercihe göre tatlı ve hamur işlerinin dekorasyonu için de Pakmaya Sütlü Parça Çikolata’dan yararlanılabilir.

Pakmaya Sütlü Parça Çikolata ile mükemmel hale gelen soslu ve çikolatalı kek tarifi için tıklayın!

6. Bitter Aşıklarına Özel Pakmaya Bitter Parça Çikolata

Pakmaya Bitter Parça Çikolata

 
Kurabiye, muffin, kek, cupcake ve diğer birçok tarife çok yakışan yoğun kakao lezzeti için tatlı ve hamur işlerinizin harcına Pakmaya Bitter Parça Çikolata eklemeniz yeterli olacaktır. Isıya dayanıklı bitter parça çikolatalar, tariflerinizin her parçasında sevdiklerinize yoğun bitter tadı yaşatmayı garantiliyor!

Pakmaya Bitter Parça Çikolata ile deneyebileceğiniz çikolatalı pudingle muffin kek tarifine göz atmak için tıklayın!

7. Yenilikçi Tarifler İçin Pakmaya Karamelli Sütlü Parça Çikolata

Pakmaya Karamelli Sütlü Parça Çikolata

 
Gerçek karamel küpleri içeren Pakmaya Karamelli Sütlü Parça Çikolata ise tariflerinizin aynı anda hem karamel, hem süt, hem de çikolata lezzeti ile zenginleşmesini sağlıyor. Sevdiklerinizi yenilikçi tatlar ile şaşırtmaktan hoşlananlardansanız, siz de mutlaka tek parçada karamel, süt ve çikolata uyumu sunan bu parça çikolataları denemelisiniz!

8. Portakal ve Bitter Çikolata Lezzetini Buluşturan Pakmaya Portakallı Bitter Parça Çikolata

 

Pakmaya Portakallı Bitter Parça Çikolata

Bitter çikolata ve portakalın eşsiz uyumunu tek parçada sunan ve Türkiye’de bir ilk olan Pakmaya Portakallı Bitter Parça Çikolata ile mükemmel lezzetlere imza atmaya ne dersiniz? İster tariflerinizde iç dolgusu olarak isterseniz de dekorasyon malzemesi olarak değerlendirebileceğiniz portakallı bitter parça çikolataları bir kez denedikten sonra bu lezzetten vazgeçemeyeceğinize eminiz :)

9. Karşı Konulamaz Kurabiyelerin Sırrı: Pakmaya Sütlü Kurabiye Çikolatası

Pakmaya Sütlü Kurabiye Çikolatası

 
Kurabiyelerinizde, cupcake ve muffin’lerinizde, keklerinizde ve diğer tatlı tariflerinizde sütlü çikolata lezzetine doymak için iri parçalarıyla benzersiz bir lezzet sunan Pakmaya Sütlü Kurabiye Çikolatası’nı kullanabilirsiniz. Isıya dayanıklı çikolata parçaları tarifinizin içinde kaybolmaz, her tadımda en iştah kabartıcı haliyle sizi mutlu etmeye devam eder. 

Pakmaya Sütlü Kurabiye Çikolatası’nı deneyebileceğiniz bademli ve çikolatalı kurabiye tarifi için buraya tıklayabilirsiniz.

10. Daha Yoğun Çikolata Lezzeti İçin Pakmaya Bitter Kurabiye Çikolatası

Pakmaya Bitter Kurabiye Çikolatası

Kurabiyelerde, keklerde, muffin’lerde ve dilediğiniz her tatlı ve hamur işi tarifinde daha yoğun bir çikolata lezzeti elde edebilmenin yolu, Pakmaya Bitter Kurabiye Çikolatası’ndan geçiyor! İri parçalı ve ısıya dayanıklı bitter kurabiye çikolatalarını tarif malzemelerine ekleyerek kullanabilir veya harika bir kahve ya da çay eşliğinde tek başına da tüketebilirsiniz.

Pakmaya Bitter Kurabiye Çikolatası ile harikalar yaratabileceğiniz kakaolu panettone tarifi için tıklayın!