Hem Pratik Hem Leziz 5 Pudingli Tatlı Tarifi

7’den 70’e herkesin favori lezzeti puding ile en klasik tatlı tariflerine bile bambaşka bir hava kazandırabilmek mümkün. Bunun için yapmanız gereken, Pakmaya Mutfağın Yıldızı’nın sizler için deneyip lezzetini onayladığı birbirinden nefis pudingli tatlı tariflerini inceleyerek beğendiklerinizi yapıp sevdiklerinizi mutlu etmek için mutfağa girmek!

Ancak tabii ki onlarca tarif arasından seçim yapmak pek de kolay olmayacaktır. Bu anlamda, tüm pudingli tariflerimiz arasından seçtiğimiz ve içeriğimizde mercek altına aldığımız 5 tarife göz atarak karar verme sürecinize hız kazandırabilirsiniz.  

İşte pratikliği ve lezzetiyle herkesin beğenisini kazanacak 5 pudingli tatlı tarifi...

1. Taze Hurmalı ve İncirli Puding

Önce iştahları kabartan görüntüsüyle kalpleri çalacak taze hurmalı ve incirli puding, daha ilk kaşıkta şaşırtıcı lezzetiyle herkesi etkisi altına alacak. Hurma ile incirin birbirine ne kadar yakıştığına şahit olmanızı sağlayacak bu tarifin lezzet sırrı ise Pakmaya İncirli Puding. Tadan herkesin onayını alacak taze hurmalı ve incirli puding tarifinin detaylı yapım sürecini görüntülemek için de buraya tıklayabilirsiniz.

2. Bisküvili ve Çikolatalı Narlı Puding

Pakmaya Narlı Puding’in o enfes gerçek nar lezzeti ile hazırlanan bisküvili ve çikolatalı narlı puding tarifi ile sevdiklerinize bir kase mutluluk sunmaya ne dersiniz? Eğer yanıtınız “evet” ise üç farklı katmanı ile adeta bir renk cümbüşü haline gelen bisküvili ve çikolatalı narlı puding tarifinin yapım sürecini buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

3. Güllü Pudingli Kadayıf Tatlısı

Güllü pudingli kadayıf tatlısı, geleneksel ile yeni yaklaşımları bir potada eriterek sevdiklerinizin aklını başından almanızı sağlayacak! Tadan herkes hem şerbetli hem de Pakmaya Güllü Pudingli bu lezzeti tekrar tatmak için adeta sıraya girecek! İddia ettiğimiz kadar lezzetli olmasının yanı sıra pratikliğiyle de gönlünüzü kazanacak güllü pudingli kadayıf tatlısı tarifi için ihtiyacınız olacak malzemeleri ve yapım aşamalarını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

4. Çikolatalı Naneli Pudingli Pratik Kek

Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcaklarında ferah bir lezzet arayışındaysanız, çikolatalı naneli pudingli pratik kek tarifinin kesinlikle denemeye değer olduğunuz söylememiz gerekiyor. Ancak tabii ki bu lezzeti yaz mevsimi ile sınırlandırırsak, tarife haksızlık etmiş oluruz. Pakmaya Çikolatalı Naneli Puding ile dilediğiniz her an kolaylıkla yapabileceğiniz çikolatalı naneli pudingli pratik kek tarifinin tüm detaylarını buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

5. Muzlu ve Pudingli Magnolia Tatlısı

Son yılların en popüler tatlılarından magnolia’ya biraz daha farklı bir lezzet katmak istedik ve kurutulmuş nar tozu içeriğine sahip Pakmaya Narlı Puding ile magnolia tarifini biraz değiştirdik. Ortaya ise tadına doyum olmayacak bir lezzet çıktı! Eğer siz de küçük büyük herkesi mest edecek muzlu ve pudingli magnolia tatlısı tarifini denemek isterseniz, yapım aşamaları için buraya tıklayabilirsiniz.