KİŞİLİK
HAZIRLAMA DK
PİŞİRME DK

Pakmaya Mutfağın Yıldızı Bayram Çekilişi Kuralları

Pakmaya Mutfağın Yıldızı'ndan lezzet dolu paket kazandıran çekiliş! Katıldınız mı?

 1. Pakmaya Mutfağın Yıldızı çekilişi, 30 Haziran – 14 Temmuz 2022 tarihleri arasında Pak Gıda Üretim ve Paz. A.Ş. “Pakmaya” tarafından Türkiye genelinde düzenlenmektedir.
 2. Çekilişe katılım sadece Instagram üzerinden gerçekleştirilebilecektir Mutfağın Yıldızı Instagram hesabını (@pakmayamutfaginyildizi) takip etmeleri ve “Pakmaya’lı Bayram Anıları konseptinde, Bayram denilince akıllarına gelen ilk tarifin anısı ve kullanılan Pakmaya ürününü” 1 arkadaşını da etiketleyerek yoruma eklemeleri gerekmektedir.
 3. Çekilişin ödülü: Toplam 7 kişiye Pakmaya Çilekli Puding, Pakmaya Hamur Kabartma Tozu 10’lu, Pakmaya Şekerli Vanilin 10’lu, Pakmaya 3’lü İnstant Maya, Pakmaya Krem Şanti (2 Adet), Pakmaya Çikolatalı Sos, Pakmaya Kakao, Pakmaya Sütlü Kurabiye Çikolatası, Pakmaya Pastacı Kreması, Pakmaya Çikolatalı Puding (2 adet) oluşan “Pakmaya Bayram Lezzeti Paketi” verilecektir (Toplam hediye değeri 150 TL’yi aşmamaktadır).
 4. Kazananlar bağımsız çekiliş yazılım sistemi olan https://www.simpliers.com/ üzerinden gerçekleştirilen random (rastgele) çekilişle belirlenecektir.
 5. Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 18 yaşını doldurmamış kişiler, çekilişe katılsalar ve kazansalar bile ödül almaya hak kazanamazlar.
 6. Çekiliş sonucunda 7 asil kazanan ile 3 yedek seçilecektir. Kazananlar 19 Temmuz 2022 tarihinde, Pakmaya Mutfağın Yıldızı resmi Instagram hesabından duyurulacaktır. Kazananlarla Instagram üzerinden iletişime geçilerek, hediyenin kendilerine iletilebilmesi için 7 gün içinde iletişim bilgilerini Pakmaya Mutfağın Yıldızı resmi Instagram hesabı üzerinden iletmeleri istenecektir. Kazananların iletişim bilgileri sadece hediyenin kendilerine gönderimi için iletişim amacıyla alınacak ve hiçbir kişisel veri işleme sürecine tabi tutulmayacaktır. İletişim bilgileri kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır.
 7. Asil kazananların 7 iş günü içinde istenen iletişim bilgilerini iletmemeleri durumunda, yedek kazananlar ile iletişime geçilecektir. Yedek kazananların kendileriyle Instagram üzerinden iletişime geçilmesinden itibaren 7 iş günü içinde Mutfağın Yıldızı resmi hesaplarına istenen iletişim bilgilerini iletmeleri gerekmektedir. İletişim bilgileri sadece hediyenin kendilerine gönderimi için iletişim amacıyla alınacak ve hiçbir kişisel veri işleme sürecine tabi tutulmayacaktır. İletişim bilgileri kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır.
 8. Katılımcılar, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Hukuka uygun olmayacak nitelikte bir içerik paylaşması sonucunda, Pakmaya’nın karşılaşacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdür.
 9. Sahte hesaplar üzerinden Çekilişe katılarak ödül kazandığı tespit edilen kullanıcılar ödülden men edilecektir. Pakmaya’nın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 10. Pakmaya Çekilişe katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri veya herhangi bir sebepten ötürü (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 11. Çekiliş kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Pakmaya’nın her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 12. Kazanan kişi hediyeyi devredemez, hediye tutarını TL olarak tahsil edemez, farklı bir tarihte kullanamaz, katıldığı kurgu dışında başka bir kurguda kullanamaz.
 13. Aynı dönemde yapılan birden fazla çekilişe yada yarışmaya katılan kullanıcılar, en fazla 1 adet hediye kazanma hakkı elde edebilirler.
 14. Pakmaya, Karbonat ve Hype ajans çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar. Böyle bir durumun tespiti halinde, Pakmaya’ya karşı herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
 15. Çekilişe katılan herkes, katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Çekiliş Şartları’na uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, Pakmaya tarafından yapılacak ve Pakmaya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır. Pakmaya bu Katılım Koşulları’nı gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Katılım Koşulları’ndaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 16. Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 17. Pakmaya herhangi bir zamanda koşullarda (hediyelerin açıklanacağı gün, hak edilecek hediye çeşidi ve adeti vs.) değişiklik yapma hakkına sahiptir.