Mutfağın Yıldızı Ekim Hediyeleri Çekiliş Kuralları

 1. Mutfağın Yıldızı Ekim ayı Hediye Çekilişi, 11 Ekim 2022 ile 22 Ekim 2022 tarihleri arasında Pak Gıda Üretim ve Paz. A.Ş (“Pakmaya”) tarafından Türkiye genelinde olmak üzere düzenlenmektedir.
 2. Çekilişin ödülü; toplamda 8 kişiye verilecektir. 8 kişi içerisinden 3 kişiye 1’er adet kek kalıbı ve Pakmaya kek yapım malzemeleri (Pakmaya Hamur Kabartma Tozu, Pakmaya Şekerli Vanilin, Pakmaya Pudra Şekeri, Pakmaya Kakao, Pakmaya Sütlü Parça Çikolata, Pakmaya Portakallı Bitter Parça Çikolata, Pakmaya Çikolatalı Sos) içeren paket hediye edilecektir. 8 kişi içerisinden 5 kişiye ise Sürpriz Pakmaya Ürünleri Paketi edilecektir. Paket içeriği tamamen Pakmaya ürünlerinden oluşmaktadır. (Toplam hediye değeri 209,82 TL’yi aşmamaktadır.)
 3. Çekilişe katılım sadece Instagram üzerinden gerçekleştirilebilecektir.
 4. Çekilişe katılım için; katılımcıların @pakmayamutfaginyildizi Instagram hesabını takip etmeleri, post(kreatif) üzerinde bulunan Pakmaya Kakao paketini tam olarak kaçıncı denemede ortada bulunan çizgili kare içerisinde ekran görüntüsü alabildiklerini yorumlara 1 arkadaşlarını etiketleyerek 22 Ekim 2022 saat 22:00’ye kadar yazmaları gerekmektedir. Kazanan yarışmacılardan kakao paketinin kare içerisine yerleşmiş halinin ekran görüntüsü talep edilecektir.
 5. Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 18 yaşını doldurmamış kişiler, çekilişe katılsalar ve çekilişi kazansalar dahi ödül almaya hak kazanamazlar.
 6. Çekilişin kazananları bağımsız bir çekiliş platformu olan Simpliers üzerinden random olarak belirlenecektir.
 7. Çekiliş sonucunda 8 asil kazanan ile 2 yedek kazanan seçilecektir. Kazananlar 24 Ekim 2022 tarihinde, Pakmaya Mutfağın Yıldızı resmi Instagram hesabından duyurulacaktır. Kazananlarla Instagram üzerinden iletişime geçilerek, hediyenin kendilerine iletilebilmesi için 7 gün içinde iletişim bilgilerini Pakmaya Mutfağın Yıldızı resmi Instagram hesabı üzerinden iletmeleri istenecektir. Kazananların iletişim bilgileri sadece hediyenin kendilerine gönderimi için iletişim amacıyla alınacak ve hiçbir kişisel veri işlemi sürecine tabi tutulmayacaktır. İletişim bilgileri kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır.
 8. Bir kullanıcı yalnızca tek hesabı üzerinden katılabilir ve tek ödül kazanabilir. Aynı kişi farklı hesaplardan katılıp, kazanırsa hediye/ödül almaya hakkı olmayacaktır. İkinci kazandığı hediye/ödül hakkı yedek seçilen kişilere geçecektir.
 9. Sahte hesaplar üzerinden çekilişe katılarak ödül kazandığı tespit edilen kullanıcılar ödülden men edilecektir. Pakmaya’nın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 10. Katılımcılar, çekilişe kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Hukuka uygun olmayacak nitelikte bir içerik paylaşması sonucunda, Pakmaya’nın karşılaşacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdür.
 11. Pakmaya, çekilişe katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri veya herhangi bir sebepten ötürü (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve zararlardan sorumlu değildir.
 12. Çekiliş kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Pakmaya’nın kayıtları esas alınır.
 13. Kazanan kişi hediyeyi devredemez, hediye tutarını nakit olarak tahsilini isteyemez, farklı bir tarihte kullanamaz, katıldığı kurgu dışında başka bir kurguda kullanamaz.
 14. Aynı dönemde yapılan birden fazla çekilişe katılan kullanıcılar, en fazla 1 adet hediye kazanma hakkı elde edebilirler.
 15. Asil kazananların 7 iş günü içinde Mutfağın Yıldızı resmi hesaplarına istenen iletişim bilgilerini iletmemeleri durumunda, yedek kazananlar ile iletişime geçilecektir. Yedek kazananların kendileriyle Instagram üzerinden iletişime geçilmesinden itibaren 7 iş günü içinde Mutfağın Yıldızı resmi hesaplarına istenen iletişim bilgilerini iletmeleri gerekmektedir.
 16. Çekilişe, Pakmaya ve Pakmaya ile çalışan ajansların (Karbonat, Hype ve diğerlerinin) çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
 17. Çekilişi katılan herkes, katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Çekiliş Şartları’na uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, Pakmaya tarafından yapılacaktır. Pakmaya, Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını değerlendirme ve denetleme hakkına sahiptir. Pakmaya, Katılım Koşulları’nı gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Katılım Koşulları’ndaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle, Katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 18. Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse, söz konusu maddenin geçersizliği diğer maddelerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 19. Pakmaya herhangi bir zamanda koşullarda (hediyelerin açıklanacağı gün, hak edilecek hediye çeşidi ve adeti vs.) değişiklik yapma hakkına sahiptir.