Mutfağın Yıldızı Arkasında Pakmaya Var Çekiliş Kuralları

Arkasında Pakmaya Var / Pakmaya Mutfağın Yıldızı 3-10 Nisan Çekiliş Kuralları

 1. Mutfağın Yıldızı Arkasında Pakmaya Var Çekilişi, 3 – 10 Nisan 2022 tarihleri arasında Pakmaya tarafından Türkiye genelinde düzenlenmektedir.
 2. Yarışmaya katılım Instagram üzerinden olacaktır.
 3. Yarışmaya katılımın geçerli olması için @pakmayamutfaginyildizi Instagram hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
 4. Yarışmacılardan Pakmaya Mutfağın Yıldızı Instagram Hesabını takip etmeleri ve görselde kekin arkasına saklanan ürüne dair tahminlerini #ArkasındaPakmayaVar etiketiyle bir arkadaşlarını etiketleyerek yorumlarda yazmaları istenmiştir. Çekiliş sonucu bağımsız bir sistem olan Simpliers üzerinden gerçekleştirilecektir. (Simpliers elektronik çekiliş sistemi)
 5. Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Aksi halde, yarışmayı kazansalar bile ödül almaya hakları olmayacaktır.
 6. Random seçim yapılarak belirlenen 10 kullanıcı, Pakmaya tarafından çekilişe özel olarak hazırlanan, Pakmaya Ürünlerini  içeren Pakmaya Lezzet Paketini (Pakmaya Hamur Kabartma Tozu 5’li, Pakmaya Şekerli Vanilin 5’li, 2x25 Pakmaya Kakao, Pakmaya Çikolatalı Puding, Pakmaya Sütlaç, Pastacı Kreması, Çikolatalı Sos, Tekli Krem Şanti, Sütlü Kurabiye Çikolatası, 3’lü Instant Maya, Sütlü Pul Çikolata ve Pudra Şekeri) kazanacaktır. Toplam hediye değeri 105 TL’dir.

 7. Yarışma sonucunda 10 asil kazanan 2 yedek kullanıcı seçilecektir. Pakmaya Mutfağın Yıldızı resmi Instagram hesabından kazananlar 13 Nisan 2022 tarihinde kazananlar duyurulacak ve asil kazananlarla aynı gün özel mesaj aracılığıyla iletişime geçilecektir. Kazanan kullanıcıların 7 gün içinde Pakmaya Mutfağın Yıldızı resmi hesaplarına istenen iletişim bilgilerini iletmeleri gerekmektedir.

 8. Katılımcılar, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Hukuka uygun olmayacak nitelikte bir içerik paylaşması sonucunda, Pakmaya’nın karşılaşacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdür.
 9. Sahte hesaplar üzerinden yarışmaya katılarak ödül kazandığı tespit edilen kullanıcılar ödülden men edilecektir. Pakmaya’nın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 10. Pakmaya yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri veya herhangi bir sebepten ötürü (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez
 11. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Pakmaya’nın her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 12. Kazanan kişi hediyeyi devredemez, hediye tutarını TL olarak tahsil edemez, farklı bir tarihte kullanamaz, katıldığı kurgu dışında başka bir kurguda kullanamaz.
 13. Aynı dönemde yapılan birden fazla yarışmaya katılan kullanıcılar, en fazla 1 adet hediye kazanma hakkı elde edebilirler.
 14. Asil kazananların 7 iş günü içinde Mutfağın Yıldızı resmi hesaplarına istenen kişisel bilgilerini iletmemeleri durumunda yedek kazananlar ile iletişime geçilecektir. Yedek kazananlar ise 7 iş günü içinde Mutfağın Yıldızı resmi hesaplarına istenen kişisel bilgileri iletmeleri gerekmektedir.
 15. Yarışmaya Pakmaya, Karbonat, Hype ve diğer Pakmaya ile çalışan ajans çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar. Böyle bir durumun tespiti halinde, Pakmaya’ya karşı herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
 16. Yarışmaya katılan herkes, katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Yarışma Şartları’na uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, Pakmaya tarafından yapılacak ve Pakmaya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır. Pakmaya bu Katılım Koşulları’nı gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Katılım Koşulları’ndaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 1. Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 2. Pakmaya herhangi bir zamanda koşullarda (hediyelerin açıklanacağı gün, hak edilecek hediye çeşidi ve adeti vs.) değişiklik yapma hakkına sahiptir.