Kuru Meyve Lezzetiyle Taçlandırılan 3 Enfes Tarif

Her mevsim, her meyveye ulaşmak pek mümkün olmasa da kuru meyveler dilediğimiz zaman tariflerimizi süslemeye hazırlar. Üstelik içine dâhil olduğu her tarife harika bir lezzet ve enerji katan kurutulmuş meyveler, rengârenk halleriyle sofraların görselliğini güçlendirmeye de yar-dımcı oluyorlar.

Biz de mutfaktaki yardımcınız Pakmaya Mutfağın Yıldızı ailesi olarak kuru meyve lezzetinin hakkını verecek 3 enfes tarifi sizlerin beğenisine sunmak istedik. Kurutulmuş gerçek meyveli içeriğiyle Pakmaya Kuru Meyve Şekerlemesi’nin başrolde olduğu tariflerimizi siz de mutlaka denemelisiniz.

1. Beyaz Çikolatalı ve Kuru Meyveli Kakaolu Kek 

Hem beyaz çikolata, hem kuru meyve, hem de kakao söz konusu olunca elbette lezzet de kaçınılmaz oluyor. Tüm ailenin kalbini kazanacağından emin olduğumuz beyaz çikolatalı ve kuru meyveli kakaolu kek tarifinin her seferinde mükemmel bir dokuya sahip olması için ise Pakmaya Kakaolu Mayalı Kek Harcı’nın alametifarikasından yararlanmak gerekiyor.

2. Transparan Kutlama Pastası 

İçi-dışı bir, her katından lezzet fışkıran transparan kutlama pastası da kuru meyvelerle taçlan-dırılan tariflerimiz arasında yer alıyor. Rengarenk kuru meyvelerle tam da kutlamalara yaraşır bir pasta olan transparan kutlama pastası tarifi için dilerseniz taze mevsim meyvelerinin ferah-lığına da başvurabilirsiniz.

3. Kuru Meyveli ve Parça Çikolatalı Kek 

Parça çikolatalı kek tariflerini mutlaka denemişsinizdir. Peki hem kuru meyveli hem de parça çikolatalı kek için yorumunuz ne olurdu? Üstelik Pakmaya Bitter Pul Çikolata ile hazırlanan enfes bir kaplamaya sahip olacağını da söylememiz gerekiyor. Bu lezzeti düşündükçe eğer siz de bizim kadar heyecanlanıyorsanız, sizleri kuru meyveli ve parça çikolatalı kek tarifi sayfasına alalım.