grade
MUTFAĞIN YILDIZI TV
widgets
ÜRÜNLERİMİZ
TARİF EKLE
GİRİŞ YAP

Harika Kabaran Kekler: Mayalı Kekin Sırrını Keşfedin

13418 Kez Görüntülendi | 3 ay önce

Bir keki güzel yapan en önemli iki özellik; içine eklenen sevgi ve tabii ne kadar kabardığıdır. Çok iyi kabarmış ve lezzetli bir kek yapmak mutfakta ustalık ister. Peki, keki kabartmanın en kolay yolu nedir? Deneysel yöntemleri, kol gücü gerektiren işlemleri bir kenara bırakın. Pakmaya Mayalı Kek Harcını keşfedin! Bu yeni malzeme ile, kekler artık her daim garanti kabarıyor, içi yumuşacık oluyor. İşte mayalı kek hakkında merak edilenler!

Pakmaya’dan Dünyada Bir İlk!

Kek yaparken maya kullanmak, aslında mutfağın yıldızlarının bildiği sırlardan bir tanesi… Ancak mayayı kek için kullanılabilir hale getirmek, ustalık istiyor.  En kısa sürede, kabarma ve lezzet garantili bir kek elde etmek isteyenler, Pakmaya’nın mayalı kek harçlarını kullanabilir. 

Mutfakta her zaman yenilikçi ürünleri ile fark yaratan Pakmaya, bir ilke imza attı. Yepyeni mayalı kek harçları, kek yapmayı çok daha kolay ve keyifli hale getiriyor. Hamur Kabartma Tozu ve Şekerli Vanilin gerektirmeyen Pakmaya Mayalı Kek Harcını kullanarak sadece 10 dakika mayalandırma işlemi ile lezzeti garanti, içi nemli ve yumuşacık kekler yapabiliyorsunuz. 

Mayalı Kek Nasıl Yapılır?

Pakmaya Mayalı Kek Harçları ile paketin arkasındakikek tarifini kolay bir şekilde uygulayarak, tam da istediğiniz gibi kabarmış lezzetli ve çeşit çeşit kekler yapabilirsiniz. İster sade, ister kakaolu mayalı harcı deneyin, farkı görün! İşte Pakmaya Mayalı Sade Kek Harcı ile kek tarifi! Kakaolu mayalı kek harcı ile kek tarifi için Mutfağın Yıldızı Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Nefis Mayalı Kek Tarifleri

Mayalı kek tarifleri hakkında bilgi verdikten sonra, birkaç tarife göz atmaya ne derisiniz? Pakmaya ürünleri ile hazırlanan bu tarifler, harika kabarmış ve lezzetli ikramlık ve atıştırmalıklar ortaya çıkartıyor.

Yumuşak Kalplere Yumuşak Lezzet: Renkli Mini Kekler

Pakmaya mayalı kek harçları ile yapabileceğiniz farklı ve lezzetli tariflerden bir tanesi Renkli Mini Kekler! Pakmaya Sade Mayalı Kek Harcı Pakmaya Kakao ve Pakmaya Pasta Dünyası Jelleri kullanarak yapabileceğiniz renkli mini kekler, hem lezzeti hem de görüntüsü ile sizi mest edecek. Üstelik kolayca kabaracak! İçerisinde klasik kek malzemelerinin dışında havuç, limon kabuğu, tarçın ve haşhaş tohumu bulunuruyor. Bu şekilde daha önce hiç tatmadığınız bir lezzete imza atabilirsiniz.

Çikolata Krizine Harika Son: Brownie Kek

İyi bir brownie kek yapmak marifet ister… Dışının kabuğu hafif sert olmalı, ancak kurumamalı. İçi ise yumuşak olmalı.Ve tabii ki de güzel bir şekilde kabarmalı! Peki tüm bunları nasıl sağlayacağız? Tabii ki mayalı kek harcı ile! Çeşitler arasından kakaolu olanı tercih edin ve bu güzel tarifi hemen hayata geçirin. Çikolata krizi tuttu mu, hemen mutfağa gidip kolları sıvayın. Lezzetli bir sonuç alacağınız garantili! Pakmaya mayalı kakaolu kek harcı, brownie için istenen o yumuşak havayı ustalıkla yaratacaktır. İçindeki lezzetli çikolata aroması ise Pakmaya bitter pul çikolata ile sağlanacaktır.

Ofistekilere Sürpriz!: Çikolatalı Küp Kekler

Çalışma arkadaşlarınızla akşamüstü çay saatinin tadını çıkartmak için bundan daha iyi bir lezzet olamaz! Çikolatalı Küp Kekler, kolay servis imkanı ile beslenme çantalarının, geri gönderilen komşu tabaklarının ve okul kermeslerinin de gözdesi olacak. Pakmaya sade mayalı kek harcı ve Pakmaya bitter pul çikolata kullanılarak yapılan bu tarif, üzerindeki Hindistan cevizi ile vazgeçilmez bir lezzet sunuyor.

Pakmaya Mayalı Kek Harçları, mutfakta kek yapmayı son derece kolay ve keyifli hale getiriyor! Siz de mutlaka deneyin…

HOŞUNUZA GİDEBİLECEK TARİFLER

keyboard_arrow_up